Uztveramība

Visiem mājas lapas tekstiem ir jābūt pietiekoši viegli uztveramiem – pārāk sarežģīta, tekstuāli gara informācija var atbaidīt klientu no tālākas rīcības.

Struktūra

Pareizi strukturēts un viegli pārskatāms saturs strādās Jūsu uzņēmuma labā, aicinot mājas lapas apmeklētājus uz konkrētu, uzņēmumam būtisku darbību izpildi.

SEO

SEO optimizēts mājas lapas saturs ir galvenā atslēga uz Jūsu lapas ierindošanos, kādā no augstākajām Google meklēšanas rezultātu pozīcijām.

Navigācija

apmeklējot mājas lapu, ļoti svarīga ir iekšējā linkošana un navigācija. Pareizi sakārtots saturs un linkošana ir svarīgs nosacījums augstām pozīcijām meklēšanas rezultātos

No informācijas iegūšanas līdz satura publicēšanai mājas lapā

Satura radīšana Digizoom.lv pavadībā nozīmē sekojošo soļu izpildi: klienta vēlmju/mērķu noskaidrošana, informācijas apstrāde, satura strukturēšana, teksta pielāgošana SEO principiem, satura saskaņošana ar pasūtītāju, kā arī tā ievietošana klienta mājas lapā.
Pieteikties konsultācijai

Esošā satura korigēšana lapas SEO pozīciju uzlabošanai

Mājas lapas satura rediģēšana un pastāvīga tā atjaunošana atbilstoši aktuālākajiem SEO algoritmiem ir obligāts nosacījums uzņēmumiem, kas alkst būt pamanāmi un finansiāli veiksmīgi ilgtermiņā. Mēs ieviesīsim nepieciešamās korekcijas Jūsu saturā, lai virzītu Jūs tuvāk šim mērķim.
Uzzināt vairāk

0+

Team Members

0+

Years of Experience

0%

Fastest Growing Agency

0+

Completed Projects

Nepieciešams saturs mājas lapai? Piesakieties bezmaksas konsultācijai!

Satura radīšana mājas lapām ir sava veida māksla, kas pieprasa profesionālu radošumu un pieredzi konkrētajā jomā. Piesakieties bezmaksas konsultācijai jau tūliņ un uzziniet, kā satura radīšana mājas lapām var palīdzēt Jūsu biznesa attīstībai.