Struktūra

Interneta veikala struktūra būs pirmais, ko pamanīs Jūsu vietnes apmeklētājs. Tai jābūt funkcionālai, modernai un ērtai, kā arī jānodrošina patīkama lietotāja pieredze, lai klients pie Jums atgrieztos arī turpmāk.

SEO

Būtiska loma jebkuras tiešsaistes pārdošanas patformas izstādē – profesionāla SEO optimizācija. Atslēgas vārdu analīze, SEO draudzīgs formatējums, ārējo saišu izveide un citi apmeklētāju plūsmas palielināšanai nozīmīgi faktori.

Saturs

Pirms pārdošanas uzsākšanas, interneta veikals ir jāaizpilda ar jēgpilnu saturu. Kvalitatīvs saturs nozīmē ne tikai augstāku pozīciju Google rezultātos, bet arīdzan optimālākus pārdošanas rezultātus.

Dizains

Stilīgs, responsīvs un Jūsu produktam atbilstošs interneta veikala dizains kalpos par efektīvu ieroci ceļā uz maksimāli ilgāku potenciālā klienta uzmanības noturēšanu. Digizoom.lv parūpēsies par Jūsu interneta veikala identitātes nostiprināšanu!

Interneta veikala darbības automatizācija

Automātiska rēķinu izsūtīšana, automātiska cenu un noliktavas atlikuma integrācija – šie un citi automatizācijas procesi padarīs Jūsu interneta veikalu par maksimālu efektīvu darba instrumentu.
Pieteikties konsultācijai

Ērta un efektīva satura vadības sistēma interneta veikaliem

Satura vadības sistēma ļauj ērti, ātri un efektīvi organizēt, apstrādāt un papildināt Jūsu interneta veikala digitālo saturu jebkurā vietā, un laikā.
Start Free Trial

0+

Team Members

0+

Years of Experience

0%

Fastest Growing Agency

0+

Completed Projects

Bezmaksas konsultācija Jūsu interneta veikala biznesa vajadzībām.

Digizoom.lv ir profesionāļi ērtu, veiktspējīgu un modernu interneta veikalu izstrādes jomā. Izmantojiet iespēju un piesakieties bezmaksas konsultācijai jau tūliņ – mēs parūpēsimies par Jūsu ideālā interneta veikala vīzijas ieviešanu realitātē!

Kāpēc nepieciešama profesionāla SEO aģentūra interneta veikala izstrādei?

Nav šaubu, ka mūsdienu tirgū valda milzīga konkurence tieši e-komercijas jomā, tāpēc ir būtiski saprast, ka ikvienam interneta veikalam ir nepieciešami dažādi ilgtermiņa risinājumi. Tieši šie ilgtermiņa risinājumi ir kā atslēga uz panākumiem, ko Jūsu interneta veikala izaugsmei var nodrošināt profesionāla SEO aģentūra.

Detalizēta atslēgas vārdu izpēte augstākajām pozīcijām meklētājprogrammās, efektīvas ilgtermiņa stratēģijas izveide konkrētas mērķauditorijas piesaistīšanai, redzama un SEO draudzīga satura radīšana interneta veikalā veikto pirkumu skaita palielināšanai – tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc profesionāla SEO aģentūra ir absolūti nepieciešama ikvienam uzņēmumam, kas vēlas veiksmīgi startēt 21.gadsimta strauji augošajā e-komercijas nozarē.

 

Jūsu galvenie ieguvumi, izmantojot profesionālas SEO aģentūras pakalpojumus būs sekojoši:

 

  • Ilgtermiņa SEO risinājumi dažādām meklēšanas platformām (Google, Bing, Yandex u.c.);

  • Augstāks interneta veikala apmeklējumu skaits;

  • Zīmola atpazīstamības līmeņa celšanās interneta vidē;

  • Lietderīgs ieskats Jūsu esošo un potenciālo klientu uzvedībā (ko viņi meklē, kurās lapas sadaļās viņi uzturas visilgāk utt.).

Kā mēs varam palīdzēt Jūsu interneta veikala izstrādes procesā?

 

Digizoom.lv kā profesionāla SEO aģentūra ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi interneta veikalu izstrādes lauciņā saviem klientiem nodrošina pilnu interneta veikala izstrādes ciklu. Mēs ne tikai veiksmīgi pilnveidosim un attīstīsim Jūsu personīgo interneta veikala vīziju, bet arīdzan nodrošināsim visus nepieciešamos darbību kopumus, lai Jūsu pirkšanas/pārdošanas platforma atbilstu visām SEO un dažādu tiešsaistes meklēšanas rīku prasībām.

 

Interneta veikala izstrādes procesa laikā mēs pārliecināsimies, ka:

 

  • Jūsu interneta veikala struktūra ir funkcionāla un viegli uztverama apmeklētājiem;

  • Ir noteikti precīzi SEO mērķi interneta veikala apmeklētāju plūsmas palielināšanai;

  • Interneta veikala saturs un formatējums lieliski atbilst visām SEO vadlīnijām;

  • Interneta veikala ātrdarbība un veiktspēja ir atbilstoša mūsdienu standartiem.

 

Ko Jūs varat sagaidīt no pieteikšanās bezmaksas konsultācijai par interneta veikala izveidi?

 

Piesakoties bezmaksas konsultācijai, Jūs iegūsiet profesionālu skatījumu, rekomendācijas, kā arī indivuduāli pielāgotus IT risinājumus Jūsu uzņēmuma interneta veikala izstrādes procesam. Piesakieties jau tūliņ un uzziniet, kā mūsu pieredze un vērā ņemamā kompetence interneta veikalu izstrādes jomā var palīdzēt Jums sasniegt galvu reibinošus rezultātus pēc iespējas īsākā laika periodā.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai