Google Ads stratēģija

Google Ads stratēģija ir tik pat svarīga reklāmas sastāvdaļa kā komunikācijas stratēģija. Lai Google reklāmas kampaņas sniegtu labākos rezultātus ir jāizpēta un jātlasa tie atslēgas vārdi, ar kuriem Google meklētājā Jūsu potenciālie klienti uzmeklēs Jūsu biznesu.

Google Display

Google Display ir vizuālā attēla reklāma tiešsaistes formā. Tā ir lieliska iespēja atlasīt Jums interesējošo auditoriju un uzrunāt to ērtā veidā, jo vizuāls saturs vienmēr uzrunā un piesaista lietotājus vairāk un veicina to iesaisti.

Saturs

Saturs ir svarīgs aspekts arī veidojot reklāmas Google. Tam noteikti jābūt pārdomātam, kvalitatīvam un optimizētam un SEO draudzīgam, kas ietver sevī visus svarīgākos atslēgvārdus, ko mūsu komandas profesionāļi atlasīs Jums un integrēs saturā.

Audits

Pēc katras Google Ads kampaņas ir svarīgi veikt auditu, lai izanalizētu, kādi kapmaņas elementi ir devuši labus rezultātus un apzināties tos, kas būtu jāuzlabo, lai no turpmākajām kapmaņām Jūsu ieguvums būtu vēl lielāks.

Individuāla un profesionāla pieeja katram klientam

Mēs cienam katru industriju un rūpīgi iedziļināmies tajā, lai saviem klientiem individuālu pieeju un prfesionālu Google Ads reklāmas kampaņu pakalpojumu.
Get Started

Sāc savu Google Ads kampaņu jau šodien!

Google Ads kapmaņas veicinās Jūsu zīmola atpazīstamību Google meklētājā. Mūsu komandas eksperti izveidos visefektīvāko kampaņu!
Sazināties

0+

Team Members

0+

Years of Experience

0%

Fastest Growing Agency

0+

Completed Projects

Google Ads datu analīze un uzlabojumi

Mūsu komandas SEO eksperti rūpīgi analizē katru Google kampaņu un tās gaitu, lai piedāvātu Jums lābākos reklāmas risinājumus arī turpmāk.